Heakorrateenus

Nüüdisaja tingimustes, kus ruumide viimistlemisel on kasutatud paljusid uusi materjale, mis vajavad erinevaid hooldusvõtteid ja orienteerumine puhastusvahendite laialdases valikus on keerukas, nõuab ka koristajaamet spetsialiseerumist. Kui ettevõtete juhid tegelevad ise koristamisprobleemide lahendamisega, peavad nad kõigepealt iseennast kurssi viima koristustöö spetsiifikaga oma firmas, kulutama aega hea koristaja leidmisele, puhastus- ja hügieenitarvikute, töövahendite jms hankimisele, koristaja kui alluvaga tegelemisele; ajaga kaasas käimiseks tegema kulutusi koristaja koolitamisele jne.

Tellides hoolduskoristust meilt, olete vabad kõigist neist probleemidest. Meie tagame alati kvalifitseeritud koristaja poolt tehtud tööd teostamise kliendile sobival ajal, hangime puhastus- ja hügieenitarvikud, töövahendid jms. Hoolitseme oma töötajate ametialaste oskuste taseme tõstmise eest.

Sisekoristus

Puhas töökoht on oluline tegur meeldiva sisekliima loomisel. Meie  puhastusteenindajad on oma ala asjatundjad, kes hoiavad kliendi tööruumid eeskujulikult puhtad. Lisaks tavapärasele tööajavälisele hoolduskoristusele oleme valmis kiiresti reageerima oma klientide väljakutsetele, mõistliku aja jooksul.

Hügieenitarvikutega varustamine

Võtame enda kanda seepide, dosaatorite, käterätikute jm hügieenitarvikutega varustamise. Puhastusala asjatundjana oskame soovitada parimaid lahendusi.

Väliskoristus

Esmamulje ettevõttest annab välisterritoorium. Kas käiguteed on puhtad ja lumi lükatud? Kas ümber kontori lokkab heinamaa või on seal meeldivalt pügatud hekk või muru?

Väliskoristusteenuse pakett hõlmab:

Kojameheteenust; lumekoristust ja libedusetõrjet; muruniitmiste, hekkide pügamist ja teisi haljastus teenuseid; libedustõrjevahendite tellimist ja kevadkoristust; kõnniteede ja parklate pesu; muude vajalike heakorratööde korraldamist.

Eripuhastustööd

Eri- ja suurpuhastustööd on kõik toimingud, mida sise- või välikoristus ei kata, ent mis on hädavajalikud ehitise puhtaks saamiseks ja puhtana hoidmiseks sh esteetilise välimuse taastamiseks ja säilitamiseks.

Akende pesemine

Akende pesemine sisaldab klaaspindade, aknaraamide, aknalaudade ja aknavahede puhastamist sinna kogunenud tolmust, ämblikuvõrkudest jms. Aknaid soovitame pesta vähemalt kaks korda aastas või sagedamini, sõltuvalt hoone asukohast ja ruumide iseloomust. Tiheda liiklusega tänava ääres on aknaid vaja pesta iga nädal. Akna välipesu on võimalik teostada temperatuuril kuni -1 °C. Meil on pikaajaline kogemus keerukatel objektidel töötamisel. Kõrghoonete akende ja fassaadide pesu teostavad meie väljaõppinud alpinistid.

Fassaadide pesemine

Erinevate fassaadimaterjalide puhastamisel kasutame lisaks käsipesule veel ka survepesu, kõrgsurvepesu. Tänu tänapäevasele tehnoloogiale ja spetsiaalsetele vahenditele puhastatame fassaadid kiiresti ja kvaliteetselt.

Ehitusjärgne puhastus

Ehitusjärgse suurpuhastuse käigus koristatakse ruumid ehitusprahist ja ehitustolmust, pestakse aknad ja aknaraamid, valgustid, seinad, seadmed, puhastatakse erinevast materjalist põrandad, kattes need vajadusel kaitseainega. Pärast suurpuhastust on ruumid kasutusvalmis. Remondi- ja kolimisjärgse puhastusteenuse käigus puhastatakse ruumid tolmust, pestakse aknad ja aknaraamid, valgustid, seinad, mööbel, teostatakse erinevast materjalist põrandatele süvapesu, kattes need vajadusel kaitsevahendiga.

Põrandate süvapesu

Aeg- ajalt vajavad põrandapinnad tõhusamat mehhaanilist koristamist e. masinpesu, mille käigus eemaldub suurem osa sööbinud mustusest. Süvapesu teostamise vajadus sõltub enamasti põrandakatte tüübist ja sellel käidavuse sagedusest. Soovitame põranda sagedase määrdumise vältimiseks ning hoolduskoristuse lihtsustamiseks, kasutada peale masinpesu vaha, küllastusainet või puitpinna korral õli.

Vaipkatete pesemine ja impregneerimine

Tavaliselt puhastatakse vaipkatteid tavalise tolmuimejaga, mis eemaldab siiski ainult 60 kuni 75 % tekkinud mustusest. Et pind saaks täielikult puhtaks, tuleb aeg-ajalt teostada vaipkatete märgpesu (soovitavalt kaks korda aastas), kus eemaldub ka ülejäänud mustus. Vaipkatete märgpesu teostatakse spetsiaalse masinaga, mis pihustab pesuainet tekstiilile ning imeb selle kokku. Protsessi korratakse vastavalt määrduvus- astmele üks kuni kolm korda ning seejärel loputatakse puhta veega pind üle. Kui eelnevalt nähakse, et tegemist on tõsiste plekkidega, siis teostatakse eelleotust ning seejärel loputatakse uuesti veega.

Mööbli keemiline puhastamine

Tavaliselt puhastatakse tekstiilkatteid (sohvasid, kontoritoole, tugitoole, autoistmeid jne.) tavalise tolmuimejaga, mis eemaldab siiski ainult ligikaudu 60 kuni 75% ulatuses mustuse. Et pehme mööbli pind saaks täielikult puhtaks, tuleb aeg-ajalt teostada tekstiilpindade märgpesu (soovitavalt kaks korda aastas), kus eemaldub ka ülejäänud 25 kuni 40% mustusest. Juhul kui teil on soov, peale tekstiilpindade puhastamist, saada abivahendeid ja pesuaineid ootamatult tekkinud väikeste plekkide eemaldamiseks, pöörduge meie poole, et saada professionaalset nõuannet.

Meie põhitõdedeks on lähtumine inimese soovist oma töös olla edukas, pidevalt areneda ning teha kõike õigesti juba esimesel korral. Lähtume lahenduste pakkumisel kliendi vajadustest ning meie ettevõtte visioonist, väärtustest ja edufaktoritest. Planeerimine ja eesmärkide seadmine toimub koostöös kliendiga ning põhineb oma tegevuse kohta kogutud andmetel ning kvaliteedi-, keskkonna- ja turvalisuspoliitika põhisuunistel.

GIGABERG OÜ

Reg. nr: 11554948
Aadress: Harjumaa, Tallinn linn, P. Süda tn 1, 10118

E-post: info@gigaberg.ee  //  Telefon: +372 5887 4373